Spojovací hlavice a nájezdové brzdy pro přívěsy a karavany

Potřebujete pro své přípojné vozidlo spojovací hlavici nebo nájezdovou brzdu? Odpovědí jsou výrobky společnosti Valeryd. Vyrábíme vysoce kvalitní nájezdové brzdy a spojovací hlavice vhodné pro většinu přívěsů a karavanů, které jsou na trhu k dispozici. S našimi výrobky se můžete cítit vždy v bezpečí.

Spojovací hlavice/závěs

Sortiment výrobků společnosti Valeryd zahrnuje rovněž spojovací hlavice pro brzděné přívěsy o hmotnosti 750–3500 kg a nebrzděné přívěsy o hmotnosti 750–1200 kg. Pokud si nejste jisti, zda je spojovací hlavice vhodná pro váš přívěs, odpověď lze najít snadno. Stačí se podívat na náš web.

Nájezdové brzdy

Někdy se setkáte s důmyslnými technologiemi, které vás ohromí, a nájezdová brzda je jednou z nich. Tato brzda zpomaluje přívěs s pomocí jeho vlastní hmotnosti. Nájezdové brzdy společnosti Valeryd představují dokonalé řešení pro brzděné přívěsy a karavany s hmotností od 950 do 3500 kg.

Další informace:

Vlastní nájezdová brzda je připevněna k vozidlu pomocí závěsu. Technika této konstrukce zahrnuje závěs uložený v trubce, která se může pohybovat dopředu a dozadu. To znamená, že když jsou použity brzdy ve vozidle, nájezdová brzda je stlačena k sobě. Nájezdová brzda a brzdy kol jsou spojeny systémem pro přenos brzdné síly. Vzniklá síla je přenášena z trubky nájezdové brzdy do brzd kol pomocí lanek a táhel. Síla generovaná v nájezdové brzdě aktivuje brzdový mechanismus brzd kol. Následně dochází ke tření mezi brzdovým bubnem, který je připojen ke kolu, a brzdovými čelistmi. Tření způsobí, že se rychlost přívěsu sníží a celé vozidlo zpomalí. Jedná se o důmyslné řešení, které skutečně usnadňuje práci při přepravě nákladu z místa A do místa B.