Nápravy přípojných vozidel a brzdy kol

Nápravy přípojných vozidel

Náprava je klíčovým prvkem plně funkčního přívěsu nebo karavanu. Jestliže je náprava poškozená, opotřebovaná nebo zkorodovaná, je nutné ji vyměnit. Pokud brzdy u brzděného přívěsu vyžadují renovaci, je obvykle nejlepší a nejlevnější nahradit vše namísto opravy staré a opotřebované nápravy.

Brzděné a nebrzděné nápravy přípojných vozidel

Společnost Valeryd nabízí brzděné i nebrzděné nápravy přípojných vozidel od řady výrobců v různých velikostech. V nepravděpodobném případě, že náprava, kterou pro svůj přívěs nebo karavan potřebujete, není k dispozici, můžeme vám vyrobit nápravu na míru. V takovém případě je pouze potřeba se s námi dohodnout na termínu dodání a na ceně.

Kompletní sestavy náprav pro přípojná vozidla

Nabízíme k prodeji kompletní sestavy náprav, které obsahují nápravy, spojovací prvky a také všechny díly pro přenos brzdné síly.

Společnost Valeryd také poskytuje volné nápravy pro přípojná vozidla s brzdami i bez brzd.
Nebrzděné nápravy přípojných vozidel:
Máme k dispozici nebrzděné nápravy přípojných vozidel s nosností 750–1000 kg.
Brzděné nápravy přípojných vozidel:
Máme k dispozici brzděné nápravy přípojných vozidel s nosností 750–1800 kg.

Při výběru nápravy pro přívěs nebo karavan dbejte na následující:

Kdo je výrobcem stávající nápravy? Pokud si nejste jisti, může být tento údaj uveden na krytu náboje kola, na štítku umístěném na tělese nápravy nebo na zadní straně brzdové kotevní desky. Nyní je nutné zjistit, jaké je použito spojení. Nakonec potřebujete znát celkovou hmotnost přívěsu a zjistit míry A, B a C. Jakmile máte požadované údaje, musíte zvolit nápravu od stejného výrobce se správnými mírami a maximální nosností, která odpovídá celkové hmotnosti přívěsu nebo následující vyšší úrovni. Nezapomeňte rovněž zkontrolovat průměr brzd.

Spojením sil se společností Valeryd získáte partnera, který vám díky svým důkladným znalostem a odbornostem poskytne právě ty díly, které odpovídají konkrétním potřebám dané společnosti nebo jednotlivce. Rozhodujte se s vědomím, že vše bude provedeno a dokončeno v souladu s požadavky.